قوانین

قوانین و مقررات


استفاده از فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات هر کالا دقیقا مطابق با آن محصول می باشد ، این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی هیچ گونه مسئولیتی در مورد کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند ( همانند نقص و یا قطع اینترنت ) را نمی پذیرد.

اطلاعات کاربران محرمانه بوده و به اشخاص غیر واگذار نخواهد شد.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

در معاملات ، فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی ( سایت jananidesign.com ) به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

فروش کالا بر مبنای نوع و تعدادی صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی درج نموده است.

فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا ، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و در صورت لزوم تنها مبلغ اضافه شده هزینه ارسال و بیمه کالا است.

مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا ، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد.

در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده ، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.

در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او ، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند ، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.

خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع ، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

شرایط حمل و تحویل کالا

ارسال سفارشات در تهران و شهرستانها به واسطه پیک ( فقط تهران ) ، پست و تیپاکس انجام می شود و فروشگاه اینترنتی گروه پوشاک جنانی هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست و تیپاکس را ندارد.

مدت زمان تحویل محموله ها بر اساس زمان تعیین شده ارسال کالاها پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد.

( روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد )  

مکان تحویل کالا نشانی است که مشتری در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست و تیپاکس به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.

هزینه حمل پیک و تیپاکس بصورت پس کرایه می باشد و مبلغ آن ، در محل تحویل از خریدار دریافت خواهد شد و هزینه حمل پست هنگام سفارش گذاری بسته به تعداد سفارش برای شما محاسبه می شود. ( در صورت درج ارسال رایگان هزینه ای دریافت نخواهد شد )

شرایط و ضوابط پس از فروش کالا

قبل از ارسال کالا : در صورت انصراف از دریافت کالا توسط خریدار پس از واریز وجه و قبل از ارسال کالا ( حداکثر 1 روز بعد از واریز وجه ) ، کل وجه به حساب خریدار مسترد خواهد شد.

بعد از ارسال کالا : کالای خریداری شده حداکثر 1 روز بعد از تحویل ( در صورت مغایرت مشخصات کالای ارسالی با مشخصات درج شده کالا در سایت به شرطی که خریدار از آن استفاده نکرده باشد ) فقط تعویض می گردد.